Zespół

     

Oliwia Skura – adwokat
Oliwia Skura jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego tj. sprawami  rodzinnymi (o rozwód, o alimenty), spadkowymi i o zasiedzenie. Prowadzi również bieżącą obsługę prawną spółek prawa handlowego.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie budowlanym, projektach infrastrukturalnych realizowanych na warunkach kontraktowych FIDIC, obsłudze prawnej podwykonawców i dalszych podwykonawców inwestycji budowlanych na każdym etapie procesu inwestycyjno-budowlanego tj. od negocjacji umów poprzez obsługę prawną w okresie realizacji kontraktów po prowadzenie sporów przed sądami powszechnymi.

Warszawa: adwokat Białołęka, adwokat Tarchomin, adwokat Bielany, adwokat Legionowo, adwokat rozwód, rozwód z orzekaniem o winie, rozwód bez orzekania o winie, rozwód.

Kontakt: o.skura@kancelariatarchomin.pl

     

13510550_10206183925664493_369163487_n     

Hanna Mikulska – aplikant adwokacki

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Hanna Mikulska zajmuje się tworzeniem i negocjowaniem  umów z zakresu realizacji inwestycji budowlanych.  Prowadzi również sprawy gospodarcze i obsługę korporacyjną klientów kancelarii.

Warszawa: adwokat Białołęka, adwokat Tarchomin, adwokat Bielany, adwokat Legionowo.

Kontakt:biuro@kancelariatarchomin.pl

     

Aldona Piskorz– sekretariat
Aldona Piskorz jest wykwalifikowaną księgową, wspiera Kancelarię w prowadzeniu księgowości oraz obsłudze Klientów w ramach pracy sekretariatu. To z Aldoną Piskorz Klient spotka się w pierwszej kolejności przekraczając próg Kancelarii.

Warszawa: adwokat Białołęka, adwokat Tarchomin, adwokat Bielany, adwokat Legionowo.

Pozew o rozwód, alimenty, sprawa o zapłatę, wezwanie do zapłaty, umowa deweloperska.

Kontakt:biuro@kancelariatarchomin.pl

Kancelaria współpracuje z:

unnamed     

Barbara Prokop – adwokat

Barbara Prokop jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji oraz członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, prawa wykroczeń oraz prawa karnego gospodarczego.

Posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań zarówno na osobie jak i za szkody majątkowe. Reprezentuje pokrzywdzonych w postępowaniach cywilnych, postępowaniach likwidacyjnych prowadzonych przez ubezpieczycieli. Prowadzi działalność na terenie miasta Łodzi oraz Kalisza.

Kontakt: http://pkd-kancelarie.pl/

     

Agata Lickiewicz – radca prawny

Agata Lickiewicz prowadzi samodzielną kancelarię  od 2013 r. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Wspomaga kancelarię w zakresie bieżącej obsługi z zakresu spraw cywilnych.

Kontakt: https://lickiewicz.pl/